EUREKA Mignon ZERO Black

Kód: 859
Značka: EUREKA
€380 €316,67 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia

Eureka Mignon ZERO, je mlynček ideálny na espresso ale vhodný aj na filtrovanú kávu.  Vďaka násypníku s Blow Up systémom pomelie aj malé množstvo kávy s nulovou retenciou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mlynček Mignon Zero vychádza z pochopenia domácich kávových nadšencov.  Telo, motor a mlecie kamene rozmeru 55mm sú totožné s modelom EUREKA SPECIALITA 55, ktorý je považovaný za jeden z najlepších mlynčekov na espresso na trhu, ak nie najlepší.

Rozdiel je v spôsobe práce s mlynčekom.  Pri bežných fresh mlynčekoch máte väčšinu času kávu nasypanú v násypníku,  pri mlynčeku ZERO máte násypník prázdny keď s mlynčekom práve nemeliete. Mlynček Mignon ZERO nie je vybavený displejom s časovačom a na určenie presnej dávky si potrebujete kávu navážiť na vstupe.  A áno, presnej dávky. Keďže mlynček Mignon Zero je vybavený násypníkom zo systémom Blow Up, retencia  kávy v násypníku je po zomletí a prefúknutí takmer nulová.  Takže primárny rozdiel v práci v porovnaní z bežnými fresh mlynčekami je ten, že pri mlynčkeu MIGNON ZERO používate váhu. 

     Súčasťou balenia je malá nerezová miska, do ktorej môžete sypať kávové zrno pri vážení, ale zároveň ju môžete použiť pod výpust mlynčeka na zachytenie čerstvo namletej kávy. Miska je navrhnutá tak aby bola kompatibilná s väčšinou portafiltrov. Môžete tak presypať namletú kávu do Vašej "páky" a zároveň si zachovať pracovný priestor čistý. Miska má kapacitu 45 gramov.

 

yznačuje sa:
- ACE System (Anti-Clumps and Electrostaticity) - Redukuje hrudky a znižuje elektrostatiku

- technológiou tichého motora
- je kompaktný
- poskytuje konzistentné mletie 
- jednoduché čistenie 

Technické parametre:
- Telo mlynčeka je vyrobené z pevného kovu
- Výkon 310W / 1350 otáčok za minútu
- Oceľové mlecie kamene o priemere 55 mm 
- Produktivita (g / s) 1,2 - 1,8 Espresso
- Kapacita násypníka je 45g kávy

 

Rozmery: 
- Výška 350 mm
- Šírka 120 mm
- Hĺbka 180 mm
- Hmotnosť 5,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: MLYNČEKY
MLECIE KAMENE:: 55 mm
TYP MLYNČEKA:: Espresso
URČENIE:: Domácnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz