EUREKA Mignon ZERO Brew Black

Kód: 814
Značka: EUREKA
€380 €316,67 bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručenia

Eureka Mignon ZERO, je mlynček vhodný na filtrovanú kávu. Vďaka násypníku s Blow Up systémom pomelie aj malé množstvo kávy s nulovou retenciou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mlynček Mignon Zero vychádza z pochopenia domácich kávových nadšencov, ktorí preferujú filtrovanú kávu. Telo a motor je totožný s ostatnými modelmi rady Mignon. Mlecie kamene rozmeru 55 mm sú špeciálne dizajnované pre filtrovanú kávu

Rozdiel je v spôsobe práce s mlynčekom.  Pri bežných fresh mlynčekoch máte väčšinu času kávu nasypanú v násypníku,  pri mlynčeku ZERO máte násypník prázdny keď s mlynčekom práve nemeliete. Mlynček Mignon ZERO nie je vybavený displejom s časovačom a na určenie presnej dávky si potrebujete kávu navážiť na vstupe.  A áno, presnej dávky. Keďže mlynček Mignon Zero je vybavený násypníkom zo systémom Blow Up, retencia kávy v násypníku je po zomletí a prefúknutí takmer nulová. Takže primárny rozdiel v práci v porovnaní z bežnými fresh mlynčekmi je ten, že pri mlynčeku MIGNON ZERO používate váhu. 

     Súčasťou balenia je malá nerezová miska, do ktorej môžete sypať kávové zrno pri vážení, ale zároveň ju môžete použiť pod výpust mlynčeka na zachytenie čerstvo namletej kávy. Miska je navrhnutá tak aby bola kompatibilná s väčšinou portafiltrov. Avšak v prípade BREW túto možnosť pravdepodobne nepoužijete, nakoľko je mletie vhodné pre filtrovanú kávu a nemuselo by byť pre espresso dostatočne jemné.

     Mignon ZERO Brew je naviac vybavený prehľadným otočným voličom hrubky mletia, ktorý spolu s rýchlym nastavením hrúbky mletia nazýva EURKA Easy Setting System.

 

yznačuje sa:
- ACE System (Anti-Clumps and Electrostaticity) - Redukuje hrudky a znižuje elektrostatiku

- technológiou tichého motora
- je kompaktný
- poskytuje konzistentné mletie 
- jednoduché čistenie 

Technické parametre:
- Telo mlynčeka je vyrobené z pevného kovu
- Výkon 310W / 1350 otáčok za minútu
- Oceľové mlecie kamene o priemere 55 mm 
- Produktivita (g / s) 1,2 - 1,8 Espresso
- Kapacita násypníka je 45g kávy

 Rozmery: 
- Výška 350 mm
- Šírka 120 mm
- Hĺbka 180 mm
- Hmotnosť 5,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: MLYNČEKY
MLECIE KAMENE:: 55 mm
TYP MLYNČEKA:: FIlter
URČENIE:: Domácnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz