Doručenie a platba:

Rozvoz kávy v NITRE od 500g zdarma.

Pre doručenie Vašej objednávky, či už prostredníctvom e-shopu, emailom alebo telefonicky, môžete využiť aj služby nášho rozvozu. Rozvoz robíme ZDARMA! v meste NITRA.

Podmienka pre možnosť využitia služby Rozvoz zdarma pri objednávke prostredníctvom e-shopu, je objednanie minimálne 500g praženého kávového zrna. 

Čas expedície a rozvozu:

Mesto NITRA:

Objednávky prijaté na rozvoz zdarma od 500g doručujeme nasledujúci pracovný deň. Objednávky prijaté cez víkend a sviatok, expedujeme v prvý pracovný deň. V prípade, že Vám popoludňajší čas rozvozu nevyhovuje (napríklad firmy s pracovným časom do 17:00), upozornite nás na to prosím pri objednávaní tovaru. Pri objednávaní prostredníctvom e-shopu, dajte takéto upozornenie do poznámky. V takomto prípade je po potvrdení objednávky z našej strany tovar doručovaný na ďalší pracovný deň, od prijatia objednávky - v dopoludňajších hodinách.

Službu rozvoz v Nitre zdarma je možné kombinovať s platbou prostredníctvom bankového prevodu vopred, služnou cardpay alebo hotovostnou platbou pri prevzatí tovaru. Pri hotovostnej platbe dostanete od rozvozcu pokladničný doklad s ERP.

Rozvoz Zdarma platí pre tieto Mestá, Obce a mestské časti: Veľké Zálužie, Lehota, Jarok, Nitra, Párovské Háje, Zobor, Mlynárce, Kynek, Klokočina, Kalvária, Janíkovce, Drážovce, Krškany, Čermáň, Chrenová, Nitrianske Hrnčiarovce. 

Rozvoz zdarma robíme 1x týždenne i v Obci Lužianky a Zbehy.

Osobný odber

Osobný odber je možný v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov v našej pražiarni na adrese Hlavná 1149/10 v obci Veľké Zálužie pri Nitre, v čase od:
Po - Pia 8:00 do 17:00
So 08:00 - 12:00

Objednávku pritom môžete zadať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom nášho e-shopu.

Pred vyzdvihnutím tovaru, počkajte prosím na potvrdenie objednávky. Tá Vám bude potvrdená telefonicky alebo emailom, v závislosti od spôsobu zadania Vašej objednávky.

Platba je možná v hotovosti pri prevzatí alebo kartou, službou cardpay alebo bankovým prevodom vopred. 

Kuriér GLS

Pre zásielky do hmotnosti 50 kg môžete využiť služby prepravnej spoločnosti GLS. Spoločnosť GLS Vás bude informovať ráno v deň doručovania formou SMS správy o približnom čase doručenia. Kuriér Vás v prípade nedostupnosti na adrese bude kontaktovať telefonicky. Pre využitie tejto služby pre doručenie objednaného tovaru je nutné zadať v objednávke Vaše telefónne číslo.

Za využitie služby doručovania prostredníctvom spoločnosti GLS, Vám bude k Vašej objednávke pripočítaná jednotná cena vo výške 3,90 s DPH do hmotnosti 5kg.
Od 5kg do 10kg je doprava 5€
Od 10kg do 20kg je doprava 10€
Od 20kg do 30kg je doprava 15€ atď..

Pri objednávke prevyšujúcej hodnotu 30€, dopravné neúčtujeme. Avšak doprava zdarma platí pre balíčkovú kávu. Doprava zdarma sa nevzťahuje na príslušenstvo, kávovary, mlynčeky, šálky, čistenie, zmäkčovače,... 

Službu je možné kombinovať so službou Dobierka – platba v hotovosti pri prevzatí tovaru. Za využitie služby dobierka ako spôsobu platby za tovar, Vám bude účtovaný poplatok 1 EURO, k poplatku 3,90 EUR za doručenie. V prípade že objednávka prevyšuje sumu 30€, nebudeme Vám dopravu účtovať, avšak poplatok za dobierku 1€ Vám zaúčtovaný bude.  Okrem platby v hotovosti pri prevzatí – Dobierke, môžete využiť v kombinácii so službou Kuriér GLS aj platbu cardpay alebo platbu bankovým prevodom vopred. V takomto prípade bude tovar expedovaný v nasledovný deň po dni, keď bude pripísaná platba za tovar na náš účet.

Pri využití služby Kuriér GLS expedujeme všetky objednávky prijaté v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov nasledovný deň. Zásielka bude doručená na Vami zadanú adresu najneskôr v druhý pracovný deň od expedície, ale spravidla a vo väčšine prípadov hneď na ďalší deň.