Doručenie a platba:

Rozvoz kávy v NITRE od 500g zdarma.

Pre doručenie Vašej objednávky, či už prostredníctvom e-shopu, emailom alebo telefonicky, môžete využiť aj služby nášho rozvozu. Rozvoz robíme ZDARMA! v meste NITRA.

Podmienka pre možnosť využitia služby Rozvoz zdarma pri objednávke prostredníctvom e-shopu, je objednanie minimálne 500g praženého kávového zrna. 

Čas expedície a rozvozu:

Mesto NITRA:

Objednávky prijaté na rozvoz zdarma od 500g doručujeme nasledujúci pracovný deň. Objednávky prijaté cez víkend a sviatok, expedujeme v prvý pracovný deň. V prípade, že Vám popoludňajší čas rozvozu nevyhovuje (napríklad firmy s pracovným časom do 17:00), upozornite nás na to prosím pri objednávaní tovaru. Pri objednávaní prostredníctvom e-shopu, dajte takéto upozornenie do poznámky. V takomto prípade je po potvrdení objednávky z našej strany tovar doručovaný na ďalší pracovný deň, od prijatia objednávky - v dopoludňajších hodinách.

Službu rozvoz v Nitre zdarma je možné kombinovať s platbou prostredníctvom bankového prevodu vopred, služnou cardpay alebo hotovostnou platbou pri prevzatí tovaru. Pri hotovostnej platbe dostanete od rozvozcu pokladničný doklad s ERP.

Rozvoz Zdarma platí pre tieto Mestá, Obce a mestské časti: Veľké Zálužie, Lehota, Jarok, Nitra, Párovské Háje, Zobor, Mlynárce, Kynek, Klokočina, Kalvária, Janíkovce, Drážovce, Krškany, Čermáň, Chrenová, Nitrianske Hrnčiarovce. 

Rozvoz zdarma robíme 1x týždenne i v Obci Lužianky a Zbehy.

Osobný odber

Osobný odber je možný v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov v našej pražiarni na adrese Hlavná 1149/10 v obci Veľké Zálužie pri Nitre, v čase od:
Po - Pia 8:00 do 17:00
So 08:00 - 12:00

Objednávku pritom môžete zadať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom nášho e-shopu.

Pred vyzdvihnutím tovaru, počkajte prosím na potvrdenie objednávky. Tá Vám bude potvrdená telefonicky alebo emailom, v závislosti od spôsobu zadania Vašej objednávky.

Platba je možná v hotovosti pri prevzatí, službou cardpay alebo bankovým prevodom vopred. 

Kuriér GLS

Pre zásielky do hmotnosti 50 kg môžete využiť služby prepravnej spoločnosti GLS. Spoločnosť GLS Vás bude informovať ráno v deň doručovania formou SMS správy o približnom čase doručenia. Kuriér Vás v prípade nedostupnosti na adrese bude kontaktovať telefonicky. Pre využitie tejto služby pre doručenie objednaného tovaru je nutné zadať v objednávke Vaše telefónne číslo.

Za využitie služby doručovania prostredníctvom spoločnosti GLS, Vám bude k Vašej objednávke pripočítaná jednotná cena vo výške 3,90 s DPH do hmotnosti 5kg.
Od 5kg do 10kg je doprava 5€
Od 10kg do 20kg je doprava 10€
Od 20kg do 30kg je doprava 15€ atď..

Pri objednávke prevyšujúcej hodnotu 30€, dopravné neúčtujeme. Avšak doprava zdarma platí pre balíčkovú kávu. Doprava zdarma sa nevzťahuje na príslušenstvo, kávovary, mlynčeky, šálky, čistenie, zmäkčovače,... 

Službu je možné kombinovať so službou Dobierka – platba v hotovosti pri prevzatí tovaru. Za využitie služby dobierka ako spôsobu platby za tovar, Vám bude účtovaný poplatok 1 EURO, k poplatku 3,90 EUR za doručenie. V prípade že objednávka prevyšuje sumu 30€, nebudeme Vám dopravu účtovať, avšak poplatok za dobierku 1€ Vám zaúčtovaný bude.  Okrem platby v hotovosti pri prevzatí – Dobierke, môžete využiť v kombinácii so službou Kuriér GLS aj platbu cardpay alebo platbu bankovým prevodom vopred. V takomto prípade bude tovar expedovaný v nasledovný deň po dni, keď bude pripísaná platba za tovar na náš účet.

Pri využití služby Kuriér GLS expedujeme všetky objednávky prijaté v pracovných dňoch, okrem víkendov a sviatkov nasledovný deň. Zásielka bude doručená na Vami zadanú adresu najneskôr v druhý pracovný deň od expedície, ale spravidla a vo väčšine prípadov hneď na ďalší deň.